úterý 1. října 2013

Deník - Peru-Bolívie-Chile 2013 - 1.9.2013 - Den 24 - Přílet do ČR

Tohle to hezky začalo,  sedím v jedné z posledních řad a tak na mě nezbylo kuře a dostal jsem nějaký neidentifikovatelný blevajz. Ale když je hlad... ještě že mám chilský sušenky.

Do Zurichu jsme přiletěli na čas a let byl ok. Spal jsem tak jak zabitej. To bude asi tím že mě tam nerušil šílenej kolumbijec jako na cestě do Bogoty...

Dále letíme z Zurichu do Prahy letem LX 1486, odlet 12:35, přílet 13:55, opět Swiss Airlines. Aaa tak neletíme, let zrušen pro technickou závadu. Nakonec odlétáme všichni letem 17:30 Swissem do Prahy, kterej nám posunuli na 17:50. A krátce po sedmé večer jsme v Praze. Je to k nevíře ale nedorazilo pouze jedno zavazadlo a to Evy, a Tomášovi trošku rozmlátili kufr. Tak jsme se pomalu rozloučili a skoro se slzou v oku opouštím tuhle skvělou partu.

No a jak bych tenhle vylet shrnul? Byla to paráda!
Ale především bych ocenil :
- návštěva Cuzca
- Machu Pichu
- Cesta posvátným údolím
- Vlak z Aquas Calientés do Ollantaytamba
- výlet po Isla del Sol
- sjezd "the death road" na kolech
- Salar de Uyuni
- laguny na bolivijském altiplánu s plameňáky

A konečně také dobrá a opravdu schopná průvodkyně, akorát posledních pár dní jsem měl pocit že už toho má taky plný brejle, ani se nedivím.

Také musím dodat že se sešla super parta lidí s kterou jsem strávil téměř měsíc svého života takže jsme se spřátelili a vypadá to že se nevidíme naposledy. Děkuji Vám přátelé za společnost a spoustu srandy které jsme si užili!

Zdraví Vás Venda, pro účastníky zájezdu PačaVaša (to jsem dostal po inckém bohu Pačamamě) :-)

A to je vše přátelé, zbytek dojmů a zážitků se dovíte již pouze soukromě.

Pár drobností na památku
  
A kolik se tam pro představu utratilo peněz? Celkem jsem potřeboval na jídlo, nákupy, vstupy a podobně 260 + 210 + 150 = 620 USD.

Fotogalerie


a to je vše prátelé...

Žádné komentáře:

Okomentovat